0
0

КАТЕГОРІЇ

Доставка

Одним з найважливіших етапів покупки меблів є доставка. Наш інтернет магазин просить Вас відповідально і уважно поставитися до способів і умов доставки. Остаточна вартість доставки буде відома в момент відвантаження конкретного замовлення.

Шановні покупці! У момент отримання товару одержувач має право розкрити упаковку і перевірити товар на комплектність, відсутність браку або пошкоджень. Для отримання докладної інструкції, як діяти в момент отримання товару, настійно радимо зв'язатися з менеджером магазину mebis.com.ua. Наші консультанти обов'язково допоможуть у спілкуванні з службами доставки.

Зверніть увагу що перевізники можуть доупаковувати вантаж згідно з власними правилами перевезення і упаковки,більш детально ознайомтесь будь ласка за посиланням https://novaposhta.ua/bolee_30_kg

Доставка товару по Україні здійснюється транспортною компанією:

Нова Пошта

за рахунок одержувача за тарифами вказаними на офіційному сайті, а також в офісах даної служби

Термін доставки товару становить від 3 до 35 робочих днів. Період в який здійснюється доставка залежить від наступних факторів:
  • Доступність товару на складі.
  • Термін виготовлення товару (обумовлюється при оформленні замовлення)
  • Відстань від складу відвантаження до складу отримання
  • Відстань від обласного центру до населеного пункту, в який прямує вантаж.
А також ряду інших факторів, про які можна уточнити у наших консультантів.

Якщо є будь-якого роду дефекти, покупець спільно з представником служби доставки складає акт прийому-передачі товару, де в обов'язковому порядку вказує всі недоліки.

Якщо товар має суттєві недоліки, тобто не може бути використаний за призначенням, одержувач зобов'язаний скласти акт відмови від прийому вантажу і не оплачувати доставку. Відповідно до законодавства України, ви можете пред'явити претензії з приводу цілісності товару виключно до повної передачі його Вам (підпис у товарно-транспортній накладній).